Copyright (c) 2010 Servisbal Obaly s.r.o.
 
úvod » články » Ekologická fixace do krabice

Ekologická fixace do krabice

05.03.2015

Mnoho lidí si pod pojmem obal představí pouze krabici, důležité je ale i to, co se skrývá uvnitř - produkt a jeho fixace. Ta přichází do kontaktu přímo s produktem, drží ho na svém místě a zároveň chrání před nárazy, otřesy a v případě hromadné přepravy i před otlučení zboží o sebe navzájem.
Fixací je nepřeberné množství druhů, dají se ostatně použít i zmuchlané noviny. Pokud balíte jednu krabici týdně a zároveň odebíráte noviny, můžeme vám tento způsob doporučit. Pokud ale potřebujete balit levně a přitom rychle, tak aby bylo zboží opravdu  ochráněno, doporučujeme použít naše ekologické fixace Flopak a Kartofix.


Flopak je volně sypaný fixační materiál. Mezi jeho hlavní výhody patří bezprašnost, velice nízká hmotnost a možnost opětvného použití. Jeho ekologičnost spočívá v tom, že se v přítomnosti půdních mikroorganismů během několika měsíců zcela rozloží.
Kartofix je lepenková síťovina vznikající rozřezáním starých kartónu. Díky jednoduché výrobě se jedná o jednu z nejlevnějších fixací, přitom ale velice účinnou. Společně s krabicí tvoří jednodruhový, 100% recyklovatelný odpad.
 

FLOPAK - PŘEJÍT K NÁKUPU KARTOFIX - PŘEJÍT K NÁKUPU